Косметика

Найбільш прогресивні та інноваційні розробки провідної Лабораторії FAROUK SYSTEMS та Інституту космічних досліджень NASA поєднують у собі продукти СНІ.

До числа найбільш популярних світових брендів входить СНІ. Вона пропонує професійним майстрам та їхнім клієнтам високоякісну продукцію, що немає аналогів у світі.

До сегменту luxury-продуктів відносять усю продукцію цієї провідної компанії. А розповсюджується вона виключно через професійні салони краси та СПА-центри.

 

Matrix – один із найпопулярніших косметичних брендів Америки. Він спеціалізується на виробництві високоякісних професійних засобів по догляду за волоссям. Поза цим, фірма славиться і професійним СПА-напрямком під назвою Biolage. З 2000 року даним брендом керує потужна компанія LOreal, що відрило перед нею більшу дослідницьку базу та фінансування. Завдяки цьому Matrix  сьогодні відома марка з виготовлення якісної косметики, що призначене для догляду за Вашим волоссям. Продукція використовується вже у більш ніж 50 країнах, серед яких Західна та Східна Європа, Індія та Китай. Затребуваним бренд залишився і на батьківщині – в США, де марка відома з 1980 року.

 

Провідна компанія Wella (Велла) вважається одним із світових лідерів у сфері косметики і працює уже близько 130-ти років. Молодий перукар Франц Штроер та його брат у 1920 році отримали офіційну ліцензію на виготовлення апаратів для хімічної завивки волосся. Саме слово «Велла» від німецького означає – завивка, хвиля. На протязі усього існування компанія дуже успішно працює з усіма салонами краси та перукарнями, що дозволяє їй близько знати усі потреби клієнтів, реагувати на них та знаходити інноваційні рішення проблем. Саме тут вперше почали застосовувати фруктовий віск та Чітозан, після того, як виявили їхні відновлювальні властивості, також тут вперше створили фарбу для волосся, що містила у собі догляд. Wella (Велла) створила перший препарат для завивки волосся та портативний набір для перманенту. Сьогодні це косметика із найширшим спектром косметичних засобів, що об’єднуються в різні лінії.


Під брендом Holy Land  випускають професійні засоби по догляду за шкірою, які за багато років зуміли довести свої найвищу ефективність. Велика кількість жінок стали постійними покупцями продукції та зуміли з її допомогою зберегти свою красу та молодість.

Лабораторія компанії Holy Land працює над розробкою косметики для усіх типів шкіри різного віку. Всього вони представили близько 200 препаратів, які часто доповнюють новинки. Тепер спробувати їх можуть і наші клієнти.

Oxygen Botanicals – це унікальне поєднання джерельної води та кисню. Це не просто професійна лікувальна косметика, вона виготовляється з використанням унікальних природних речовин, а саме чистої джерельної води та кисню, що діє на молекулярному рівні. Oxygen Botanicals  називають кисневою косметикою по праву. Поза цим, у ній застосовують ексклюзивні фіто екстракти з різноманітних цілющих рослин. Косметика Oxygen Botanicals  має широкий вибір продукції по догляду за шкірою обличчя та тіла.

Косметика «Yellow Rose» - це широкий спектр препаратів для догляду за шкірою обличчя, корекції фігури і розкішні СПА процедури, які дозволять косметологам знайти ефективне вирішення багатьох естетичних проблем. Косметика «Yellow Rose» є єдиною косметикою, яка дублює і підтримує ефект мезотерапії, тому що до складу сировини для косметики входять коензим Q-10, пантенол, аргірелін, центелла, Азиатика, гіалуронова кислота. «Родзинкою» є особлива лінія з 23-каратним золотом, яка дає миттєвий омолоджуючий ефект.

Виробник професійної косметики Christina працює з 1982 року, серед асортименту лікувальної косметики більше 200 продуктів, починаючи із найпростіших для догляду за обличчям та тілом в домашніх умовах, закінчуючи препаратами глибокого дерматологічного пілінгу, що використовуються у професійних салонах. З допомогою цієї косметики наші спеціалісти виконують глибоке очищення шкіри, її зволоження, освітлення чи виведення пігментних плям, живлення та омолодження Вашого обличчя.

 

Елітна косметика Héliabrine (Еліабрін) використовується нашими спеціалістами для професійного догляду за шкірою обличчя та тіла. У ній містяться високоякісні натуральні компоненти, що поєднані за допомогою унікальних запатентованих розробок. Усі випробування підтвердили, що ця професійна косметика з Монако дуже ефективна у лікуванні та догляді.

Майстри з манікюру та педикюру Butterfly працюють лише з найкращими високоякісними матеріалами компаній, що добре зарекомендували себе у світі. Одна з них - ORLY International, що заснована в США ще у 1975 році. Всі ці роки працівники компанії працюють над удосконаленням продукції та випуском інноваційних товарів. Цією продукцією користуються найкращі професіонали пілінгової справи у всьому світі. Всі продукти ORLY International зміцнюють та оздоровлюють натуральну пластину нігтів та роблять їх красивими. Тому свій акцент компанія робить саме на натуральні нігті, тому усі лаки мають в своєму складі речовини, що покращують природну структуру нігтьової пластини.

Лідером нігтьової індустрії вважають компанію OPI, це гігант-виробник в індустрії краси. Вони показали 27 років бездоганної роботи, отримали більше 28 нагород ABBIES, та в номінації «Вибір професіоналів» від Американської Асоціації Індустрії Краси. У компанії є понад 20 запатентованих винаходів, найбагатша кольорова палітра, що пропонує Вашій увазі понад 300 відтінків лаків. Навіть назви лаків відображають географічний або культурно-історичний аспекти певної країни.