Перукарство

Список послуг

 • стрижки (жіночі, чоловічі, дитячі);
 • укладки;
 • весільні та вечірні зачіски;
 • фарбування;
 • колорування;
 • мелірування;
 • висвітлювання;
 • біозавивка;
 • лікування та догляд за волоссям;
 • Кератинове вирівнювання Nanokeratin

Для нашого салону головне завдання – принести радість та позитивні емоції клієнтам. Саме тому у нас працюють тільки найкращі майстри, для яких стрижка жіноча – це не просто чітке завдання, а мистецтво, котре потребує найбільш творчого підходу. Професіонали нашої студії допоможуть Вам не просто підібрати вірну стрижку чоловічу чи жіночу, а знайдуть саме той образ, який підкреслить усі Ваші плюси.

Наша студія естетики пропонує Вам кваліфіковані послуги від провідних перукарів-стилістів України, індивідуальний підхід до кожного, що допоможе зробити Ваш образ неперевершеним. Усі ж знать як важко підбирається весільна зачіска чи колір волосся, проте не для наших спеціалістів.

СHI фабра без аміаку

СНІ – це досить стійка іонна фарба без аміаку, котра може гарантувати повне відновлення структури Вашого волосся, пружність та твердість волосся, неперевершений шовковий блиск, і все це за відсутності аміаку чи інших пошкоджуючи хімічних елементів. З нею ви зможете на сто відсотків позбутись від сивини, до 8 рівнів освітлити волосся, не руйнуючи та навіть не травмуючи його, а також відновити саму структуру волосся.

Фарбування волосся із СНІ дозволить досягти ідеального кольору та не пошкодити його. Адже ця продукція поєднує останні інноваційні розробки лабораторії FAROUK SYSTEMS та Інституту космічних досліджень NASA.

До числа найбільш авторитетних брендів косметики входить СНІ, що дозволяє запропонувати професіоналам і їхнім клієнтам особливу продукцію, котра немає аналогів. Марка СНІ випускає безаміачні фарби для волосся, знебарвлюючі склади, а також різні системи для завивки і випрямлення волосся. Крім цього, у неї є широкий спектр продукції по догляду та стайлінгу волосся і спеціальні безпечні перукарські інструменти для фарбування та стрижки.

 

БІОЗАВИВКА CHI


Завжди жінки бояться зробити завивку, адже вона може пошкодити їхнє волосся. Проте у нашому салоні у Вас є можливість замовити завивку волосся на основі шовку, котра не лише не пошкодить волосся, але й вилікує його. Це нова іонна завивка СНІ під назвою «Шовкова хвиля», котра має масу переваг! Стрижка, зачіска, укладка – практично завжди для них потрібні розкішні локони. Весільна зачіска Львів може підкорити красою, якщо у ній використати прекрасні локони. Проте безліч жінок мають пряме волосся і єдиним рішенням для них стає завивка волосся. Крім цього, сьогодні ви можете самі обирати варіанти завивки та форму завитка.

Іонна завивка СНІ «Шовкова хвиля» має безліч переваг над іншими варіантами:

 • При звичайній завивці фарбувати волосся прийдеться не менше ніж через 2-3 тижні, тоді як завивка з фарбами без аміаку СНІ стирає цю часову межу;
 • Не варто боятись впливу тепла на волосся, не обов’язково сушити їх природним чином;
 • Від волосся не буде неприємного запаху, що при звичайній завивці досить довго проявляється при митті голови;
 • Якщо Ви пофарбовані, то ця процедура не вимиє кольору.

Крім цього, Ви не мусите відмовлятись від використання засобів по догляду за волоссям із вмістом силікону, це не стане проблемою для завитка.

Як працює іонна завивка CHI «Шовкова Хвиля»?

Для звичайних завивок часто використовують меркаптанові з’єднання, що допомагають у створенні дисульфідних містків, при цьому використовується тіогліколят амонію. У іонній завивці СНІ все заміняють натуральними амінокислотами, котрі містяться в шовку. Це дозволяє зберегти здорову структуру волосся, а крім цього шовк допомагає відновити раніше пошкоджене волосся.

Натуральний шовк по хімічному складу схожий до людської волосини. Він на 97% складається із білків, 3% восків і жирів, та 18 амінокислот. Тому ми з упевненістю стверджуємо, що завивка «Шовкова хвиля» не просто не шкодить волоссю, але й лікує його.

Не лише зробити бажаний завиток, але полікувати волосся та не відкладати фарбування із фарбою СНІ – все це дозволить виконати біозавивка СНІ.

Якщо Ви перейдете за цим посиланням, то побачите основні переваги даної завивки: http://chi.farouk.ru/systems

 

 БІОВИПРЯМЛЕННЯ

Наш салон проведе шовкове випрямлення волосся, використовуючи косметику американської марки СНІ, на основі рідкого шовку.

Таке випрямлення – ідеальне рішення для тих, хто бажає мати пряме, слухняне та дисципліноване волосся, проте не має багато часу на щоденну укладку прасками та фенами, що не захищає від дощу та спеки. Ефект процедури перманентний і випрямлене волосся ніколи вже не буде кучерявим чи хвилястим! Волосся можна мити, вкладати у зачіски та не боятись, що пасма стануть завиватись у локони після проведення процедури перманентного випрямлення волосся СНІ. Ваше волосся стане шовковистим, ідеально прямим та блискучим. Процедура повністю позбавляє проблем з пухнастістю, волосся стає блискучим, важким та гладким, як шовк.

Важливо! Після обробки волосся вже не завивається! Його структура змінюється нами НАЗАВЖДИ, тому варто добре подумати чи готові Ви попрощатись із кучерями назавжди. Якщо Ви сумніваєтесь, то спершу можна зробити вирівнювання кератином.

 

CHI Enviro (Чі Інвайро)

CHI Enviro – оригінальна система повного відновлення волосся. Це абсолютно революційне лікування, що може усунути до 95% пухнастості Вашого волосся, виділити дрібні завитки і миттєво додати блиску та шовковистості волоссю. Дрібні кучері, що стирчать, перетворяться на красиві локони. CHI Enviro – це американська програма згладжування та лікування, що має революційний комплекс System Keratin, котрий надає волоссю унікальної формули амінокислот та білків, що беруть із шерсті лами, шовку та перлів. Набагато поліпшити стан, блиск та гладкість волосся непокірних типів допоможе саме цей процес. Відразу після процедури волосся стає слухняним, піддається різним видам укладки, легко формується у локони, а також довго зберігається випрямленим. CHI Enviro допоможе відновити волосся, що пошкоджене у результаті неякісної хімічної завивки. Результатом можна насолоджуватись 2,5 – 3 місяці в залежності від типу Вашого волосся.

 • CHI Enviro - це поліпшення структури волосся та лікування, процедура не випрямляє волосся;
 • При лікуванні CHI Enviro волосся можна фарбувати чи освітлювати;
 • CHI Enviro можна використовувати дпя будь-яких типів волосся;
 • CHI Enviro не містить формальдегід;
 • CHI Enviro відновлює та зволожує сухе і пошкоджене волосся, роблячи його м`яким, блискучим і шовковистим;
 • CHI Enviro безпечно для здоров`я.