Автозасмага

Отримати золотисто-шоколадний колір шкіри це бажання багатьох жінок та чоловіків. Проте не завжди є можливість повалятись на сонечку та отримати рівномірну засмагу природнім шляхом. Саме у таких випадках ідеальним рішенням буде автозасмага, котра подарує Вам неперевершений колір шкіри в найкоротший термін. Наша студія пропонує Вам всього за півгодини отримати ідеальний тон шкіри та підкори всіх своїм зовнішнім виглядом. Красивий відтінок шкіри здатен візуально зробити людину більш стрункою, а інколи навіть омолодити. Крім того, таким способом можна приховати маленькі недоліки Вашої шкіри і Ви зможете відчути себе неперевершено. Є кілька причин для популярності автозасмаги у салоні. До прикладу, перед важливою подією Ви робите макіяж у салоні, то чому б не засмагнути заодно. Найпомітнішим ефект буде наступного дня після процедури. Поза тим, у нашій студії у Вас є можливість підібрати зручний для себе час, отримати професійний персонал, котрий підбере для Вас ідеальний тон засмаги. Варто врахувати і те, що наша автозасмага буде зберігатись на тілі близько десяти днів, після чого поступово відлущиться разом з відмерлими клітинами шкіри.

Хочемо звернути увагу, що така процедура у нашій студії цілком доступна фінансово. А ще одним плюсом вважається відсутність поганого впливу на шкіру, процедура абсолютно безпечна для здоров’я. 

Шоколадна засмага - це сучасно, модно й ефективно

Якщо Ви вирішили отримати миттєвий загар, то наша процедура астозасмаги підійде ідеально. Звернувшись у наш салон, Ви зможете всього за декілька хвилин отримати золотистий тон шкіри, чітко підібраний до Ваших індивідуальних потреб та особливостей. Така миттєва засмага не викликає жодного дискомфорту, тому не варто відкладати.

 

Ми пропонуємо Вам відкрити для себе інноваційну систему засмаги майбутнього з абсолютно революційною технологією мікронізації SUNFX. Така сучасна технологія дає гарантію приголомшливої засмаги, котра задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів. Для проведення сеансу використовується нова турбіна hvlp-плюс, що була обезшумлена та вдосконалена, вона забезпечує комфортний та приємний процес. Доволі ергономічний дизайн, якісний герметичний резервуар і цифровий регулятор дозволяють спеціалістам дуже легко контролювати інтенсивність Вашої засмаги. SUNFX був обраний дизайнером макіяжу як найкраща система для засмаги при роботі над телесеріалом «CSI: Маямі».

Усі найбільш ексклюзивні салони краси в Голівуді використовують для роботи з клієнтами SUNFX.