Манікюр

Усі жінки та чоловіки завжди прагнуть виглядати неперевершено, саме тому ми досить багато часу приділяємо для догляду за тілом, шкірою та волоссям, але, на жаль, часто забуваємо приділити особливу увагу рукам та ногам. Адже доглянуті руки – це не лише данина моді, а звичайна необхідність, як для жінок, так і для чоловіків. Для того, щоб Ваш манікюр Львів просто підкорив, варто звернутись саме до майстрів нашої студії, котрі завжди знають як допомогти Вашим рукам виглядати неперевершено. Різноманітні види манікюру чекають на Вас у нашій студії, тут Ви зможете обрати саме той спосіб, що підходить Вам найбільше. Крім цього, у нас можна замовити послугу нарощування нігтів гелем. Варто врахувати і те, що на будь-який манікюр Львів ціни у нас отримає найбільш демократичні.

MINX Манікюр

Усі найвідоміші дизайнери, наприклад, Жан-Поль Готьє чи Олександр Маккуїн, з превеликим задоволенням використовували саме такий манікюр для своїх показів. Крім того, Леді Гага, Крістіна Агілера, Ріана і Бейонс на всіх модних тусовках та червоних доріжках демонструють свій привабливий манікюр від Minx. Адже це справжня новинка у сфері нігтьової індустрії. Тепер такий манікюр можна замовити і у місті Львів, та відчути себе неперевершеною.

MINX – це нове слово у нігтьовому дизайні, голлівудський манікюр, фото-дизайни нігтів, що відрізняється від усього, що було раніше. MINX створює металевий блиск різних відтінків на нігтях, і на відміну від звичайних металевих фарб, надає ефект рідкого металу, котрий переливається.

MINX досить активно розвивається та вже налічує більше трьохсот різних варіантів дизайну Ваших нігтів. Хоча найбільш актуальними кольорами залишається «хром» та «металік» різних відтінків. MINX – це термозбіжна плівка, котра має нанесену текстуру та клейку основу, її розігрівають спеціальною лампою і наклеюють на нігті. При цьому Вам абсолютно не потрібна сушка чи закріплюючі процедури.

Таке покриття використовують для манікюру, котрий прослужить близько тижня, або педикюру – на 3-4 тижні. Поза тим на такий манікюр у Львові ціни досить доступні завдяки нашому салону краси.

 

 SymbioTec - унікальна гелева система для відновлення нігтьової пластини.

  • Прекрасно наноситься
  • Унікальні інгредієнти
  • Низька витрата матеріалу
  • Не нагрівається в лампі
  • Підходить для будь-якого типу нігтів
  • Не тече
  • Довго носиться
  • Відмінна зчіпка з нігтем

AKZENT Direct – це провідна німецька компанія, що працює у сфері нігтьового бізнесу та пропонує майстрам манікюру різноманітні системи з моделювання та зміцнення нігтів, лікування та дезінфекції нігтів, засоби для професійного манікюру, професійні інструменти та апарати, а також матеріали для прикраси нігтів. Тут також представлена неперевершена SPA серія по догляду за руками на основі гіалуронової кислоти. Інноваційна розробка компанії – SymbioTec, система по зміцненню нігтів, котра немає аналогів у жодній іншій гелевій системі.

Гелеві системи від AKZENT Direct – це завжди інноваційні технології. Розробки в галузі однофазних гелів заощаджують час та гроші клієнтів. Абсолютно усі гелі AKZENT міцні та еластичні. Позбавлені запаху, не змінюють колір ти легко обробляються. Саме ці гелі повністю відповідають усім стандартам охорони здоров’я.

AKZENT Direct у своїй продукції втілює ідеальне співвідношення широкого асортименту продукції, високої німецької якості та вигідної вартості.