Масаж

Наш салон пропонує усім клієнтам масаж, тобто активний метод лікування відомий з давніх часів. Ви можете замовити у нас загальний масаж (усього тіла), котрий завдяки нашим професіоналам допоможе Вам розслабитись, позбутись стресу та напруги, покращити кровообіг, вирішити безліч проблем із хребтом та покращити роботу різних систем і органів. Це один з найкращих способів зберегти своє тіло здоровим та красивим.

Причини замовити у нас загальний масаж:

 • Він ефективний при високому розумовому та фізичному навантаженні, відновлює травмовані тканини та забезпечує прискорення виведення продуктів розпаду і очищення Вашого організму від шлаків;
 • Покращення кровообігу та еластичності тканин, що дозволяє знизити біль в м’яких тканинах;
 • Позбавлення від постійного чи періодичного болю у шиї та спині;
 • Зняття головного болю, стресу та напруги. До головного болю часто призводить поганий кровообіг, напруга в спині чи шиї, масаж від спеціалістів позбавить вас від цієї проблеми;
 • Зняти біль дозволить якісний масаж м’язової тканини. Ефективним він буде при болях у ногах, оскільки покращить кровообіг, розслабить та стимулює м’язи;
 • Загальний масаж дозволяє очистити та омолодити шкіру, позбавити від відмерлих клітин епідермісу та підвищити її тонус;
 • Знімає чи зменшує венозний застій, прискорює капілярний кровообіг, підвищує тонус судин, що підвищує функціональний стан всього організму та позбавляє від запалень та набряків;
 • Значно покращуються функції центральної та периферійної нервових систем.

Хіромасаж

Це дуже особлива техніка масажу, котра поєднує у собі різні прийоми східних та класичних масажних систем, хіропрактики та кінезіології. Класичної схеми хіромасаж немає, тут комбінують різноманітні прийоми, які дозволяють надавати багаторівневий вплив на тканини, тобто м’язи, шкіру, суглоби, не тільки через рефлекторне поле, але й безпосередньо на кожну тканину чіткими прийомами масажу. Такий масаж Львів може сміливо замовляти у наших спеціалістів, котрі освоїли його основи ідеально.

Хіромасаж забезпечить вам такі результати:

 • Масаж обличчя відновить його овал;
 • Підвищується еластичність шкіри і тонус м`язів обличчя;
 • Шкіра збагачується киснем і виводяться усі токсини;
 • Процеси регенерації клітин значно активізуються;
 • Вирішуються усі проблеми м’язової втоми та атонії м’язів.

Велика різноманітність масажних прийомів у хіромасажі дозволяє завжди зберігати 100%, без звикання до тактильних впливів. Наші спеціалісти виконають ідеальний масаж обличчя та всього тіла у Львові ціни якого доступні кожному.

Апаратний вакуумний масаж

У цій процедурі наші спеціалісти з допомогою спеціального апарату виконають нагнітання та відсмоктування повітря на деякі ділянки тіла. Чим же буде корисний таки масаж? Перепад тисків дозволяє опрацювати глибокі шари , посилити обмінні процеси, лімфообіг та кровообіг, та легко звільнити тканини від токсичних речовин. Результат – спалення жиру та целюлітних тканин.

Такий вид масажу вважається дуже ефективним методом в боротьбі проти целюліту. Якщо Ви пройдете 10-15 сеансів двічі на тиждень, то втратите близько 3 см в об’ємі та один розмір в одязі. При цьому ви не просто схуднете, а отримаєте підтягнуте тіло та ніякого целюліту. Такий антицелюлітний масаж Львів рекомендує проводити по різних зонах окремо. Спочатку зона живота, потім стегна, сідниці, плечі та спина. Перед цим спеціалісти наносять на тіло масажне масло, для полегшення ковзання чаші апарату. Після проведення масажу апаратом, масажист заспокоює шкіру руками. Це буде приємний та корисний процес для кожного.

Антицелюлітний вакуумний масаж

Це масаж, при проведенні якого Вам не вдасться розслабитись та заснути, адже часто під час процедури виникають болісні відчуття, які залежать від ступеню целюліту та загальної тренованості Вашого тіла. Ви зможете відчути креатуру після даного масажу, що призведе до більш болісних відчуттів на наступному сеансі. У декого навіть з’являються синці, проте повірте результат цього вартий. Ви відчуєте ефект відразу після першого сеансу, вам буде здаватись, що ваш одяг став просторішим.

Протипоказання до такого масажу:

 • наявність набряків і запалень на шкірі;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • наявність тромбів у судинах;
 • варикозне розширення вен на ділянці проведення апаратного вакуумного масажу;
 • порушення функцій опорно-рухового апарату.

Медовий масаж

Тепер у нашому салоні можна замовити і медовий масаж, котрий базується на взаємодії шкіри, меду та рук масажиста. Цей вид масажу має потужний антистресовий ефект і є відмінним методом підтримки ідеальної форми в умовах перевантажень. Він дуже легко та швидко знімає втому, наповнює свіжістю, легкістю, бореться з безсонням та має ефективну дію при остеохондрозі, вегето-судинній дистонії та артрозі. Вперше такий спосіб розслабитись застосували у Тибеті.

У нас працюють найкращі спеціалісти, котрі застосовують медовий масаж як окрему процедуру, також він допомагає боротись із проблемами целюліту. Усі наші клієнти дуже задоволені результатом, так як відчули потужну позитивну дію. Варто врахувати і омолоджуючу дію медового масажу.

Після цієї процедури Ваша шкіра стане пружною, шовковистою, будуть розгладжені підшкірні ущільнення, прибереться в’ялість, розтяжки та целюлітні сліди, покращиться загальний стан організму. Дуже часто цей масаж використовують для зниження ваги, для боротьби з недосконалою фігурою, відновлення тонуси м’язів, покращення кровообігу та обміну речовин в організмі.

Вже після першої процедури з нашими професіоналами Ви відчуєте цілющі властивості меду, шкіра стане гладкою та еластичною, зникнуть набряки та покращиться її колір. Зазвичай масаж рекомендовано проводити кожного дня, курсом від 10 до 15 процедур.

 

 

Шоколадний масаж

Наша студія завжди прагне принести радість клієнтам, саме тому ми пропонуємо Вам отримати емоційне та фізичне задоволення від шоколадного масажу. Він допомагає Вам розслабитись та насолодитись процесом, а також стає профілактикою появи целюліту та приносить загальне оздоровлення шкіри. Шоколад здатен активізувати венозний кровообіг, покращити роботу лімфосистеми та стимулювати вироблення колагену, тобто білка, що відповідає за підтягнутість шкіри. Навіть аромат шоколаду можна вважати лікувальним, адже він здатен зняти втому та відновити внутрішню рівновагу.

Перед виконанням шоколадного масажу обличчя та тіла виконують м’яке очищення шкіри, котрого досягають у сауні та глибокий розслаблюючий масаж м’язів. Лише після такої досить тривалої підготовки, в шкіру починають енергійно втирати шоколадну масу. Можете не сумніватись, що після цього масажу ви ще довго будете насолоджуватись неперевершеним ароматом шоколаду.

Так як шоколадний масаж не вважається лікувальним, Ви можете замовляти процедуру тоді, коли Вам захочеться. Це може бути перед важливою подією у Вашому житті або ж просто заради власного задоволення. Наші спеціалісти виконають його ідеально.