Педікюр

Важливо виглядати бездоганно до кінчиків пальців, саме не тому не слід забувати про педикюр, тобто спеціальний догляд за пальцями ніг. Саме на ступні кожен з нас має найтовстіший епідерміс, тому досить важко в домашніх умовах робити правильний догляд за ногами, адже основну роботу повинен виконувати кваліфікований спеціаліст. Саме він надасть попередні консультації та обере кращий метод обробки та препарати відповідно до Вашого типу шкіри.

Такі спеціалісти працюють у нашому салоні, саме тому наш педикюр Львів здатен підкорити. Майстри запропонують Вам широкий спектр послуг, серед яких:

  • різні способи та види обробки кутикули;
  • лікування з допомогою інноваційних засобів;
  • укріплення натуральних нігтів з допомогою різноманітних матеріалів;
  • догляд за шкірою ніг з допомогою пілінгу, масок, кремів, парафінотерапії, масажів;
  • різні види покриття нігтів лаками та ORLY.

Сьогодні до усіх майстрів педикюру у Львові та інших містах висуваються високі вимоги, треба уміти не просто обробляти кутикулу, але й знати усі можливі захворювання нігтів та шкіри, щоб вчасно порадити клієнту звернутись до лікаря чи розказати як позбавитись проблеми. Наші спеціалісти повністю відповідають даним вимогам та зуміють відповісти на усі Ваші запитання, підібрати правильний догляд за шкірою ніг та зробити якісний дизайн нігтів.