Як замовити правильний дизайн штор ?

Серед фабричних виробів рідко вдається підібрати відповідні. Врахувати всі характеристики інтер’єрного дизайну можна тільки при індивідуальному пошитті. Так, при підборі текстильного оформлення прийнято відштовхуватися від кілька базових орієнтирів:

  • Розмір приміщення. Для маленьких кімнат підходять прозорі полотна, візуально розширюють простір. У них не повинно бути ні воланів, ні оборок, інших обтяжуючих композицію декоративних елементів. Багатоярусні фіранки з ламбрекенами допустимі в великих кімнатах. Рулонні використовуються в просторах, оформлених в мінімалістському стилі.
  • Палітра. Дизайнери застосовують кілька варіантів підбору текстилю по колірному параметру. У світлих приміщеннях допустимі яскраві контрастні портьєри. Нейтральні тони (пісочний, бежевий, слонова кістка) виглядають безпрограшно незалежно від стилю. Також штори нерідко вибирають в тон оббивки або ключовому предмету меблів.
  • Цільове призначення. У кімнатах з високою прохідністю (вітальні, кухні, офіси) використовуються практичні тканини, стійкі до зносу і забруднень. Для кабінетів і спалень вибирають «важкі» матеріали, надійно захищають від сонячних променів.

У салоні Butterfly особливий підхід до кожного клієнта і проекту, креативність, досвід роботи – все це про нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button