Штори для дому мають як практичні, так і естетичні переваги. Практичні переваги включають регулювання сонячного світла, ізоляцію від спеки та холоду, приватне життя вночі та захист від пилу ззовні.

Штори мають величезний вплив на загальну естетику приміщення. Він може визначити загальну тему та атмосферу кімнати, тому важливо знайти ідеальну штору для вашого простору.

1. ШТОРИ ДОДАЮТЬ ЧАРІВНОСТЬ І РОМАНТИКУ В НЕВЕЛИКУ КІМНАТУ.

Прозорі тонкі тканини земних тонів або пастельних тонів можуть зробити кімнату більш романтичною. Потік тканини додає кімнаті драматизму, тоді як прозорі або мереживні тканини дозволяють створити романтичне тьмяне, але привабливе освітлення в їдальні або спальні. Земляні або пастельні кольори допомагають додати тепла простору.

2. ШТОРИ ПРИНОСЯТЬ СТИЛЬНІСТЬ В ЗВИЧАЙНУ КІМНАТУ.

Використовуйте штору, яка має різкий контраст з рештою кімнати, і ви отримаєте сміливе твердження. Наприклад, використовуючи в повністю білій кімнаті важких темних кольорів, від підлоги до стелі, штори балансують легкість в кімнаті, без шкоди мінімалістичному інтер’єру, який задумувався.

3. ШТОРИ БАЛАНСУВАЮТЬ ДЕКОР І МЕБЛІ.

Штори можуть служити для забезпечення балансу в кімнаті з масивними меблями. Якщо у вас у масивні, об’ємні меблі, легкі вітряні штори приносять простор та заспокійливий ефект. Вибір штор світлого кольору, якщо кімната вже виглядає занадто важкою і темною, є простим, але елегантним рішенням.

5. ШТОРИ МОЖУТЬ ЗАСТАВИТИ МАЛЕНЬКУ КІМНАТУ ЗДАВИТИСЯ БІЛЬШОЮ

Просто повісивши штору на кілька дюймів над віконною рамою, ваша стеля може виглядати вище. Спробуйте обрати штори, довші за вікно, щоб створити ілюзію висоти та ширини для досягнення більш просторого вигляду, або використовуйте смугасті візерунки вертикально.

6. ШТОРИ МОЖУТЬ ПІДКРЕСЛИТИ ВИТОНЧЕНІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ КІМНАТИ.

Залежно від матеріалу, кольору та дизайну штор, просто додавши відповідний комплект, кімната може миттєво стати більш витонченою. Вибір елегантних тканин, таких як шовк або оксамит, – це простий спосіб підвищити рівень вишуканості приміщень.

Звичайно, те, чи будуть штори викликати вигляд і відчуття, які ви маєте на увазі, залежить від типу штор, які ви повісили. Вибір тканини, її довжини, товщини та малюнка – все це дуже впливає на простір. Зв’яжіться з нами, щоб запланувати консультацію, ми допоможемо вам підібрати та підібрати ідеальну штору для вашого будинку.