Дизайн штор включає:

1. Збір інформації на об’єкті:

  • Замір вікон
  • Обговорення на об’єкті особливостей приміщення,
  • стилю інтер’єру,
  • побажань Замовника
  • Визначення умов монтажу карнизів,
  • підбір елементів сонцезахисту

2. Підготовка варіантів текстильного оформлення

Залежно від геометрії вікна, стилю інтер’єру і специфіки приміщення дизайнер підбирає найоптимальнішу модель для кожної кімнати. Текстильний декор включає – повне оформлення вікна (штори, карнизи, утримувачі, аксесуари), додаткові елементи сонцезахисту (жалюзі, рулонні штори, плісе), декоративні подушки, предмети для спальні (покривала, саше і пледи, балдахін) текстиль для їдальні (серветки, скатертину, чохли на стільці, сидіння на табуретки) та інше.

3. Підбір портьєрних тканин, карнизів, аксесуарів і додаткового декору.

Дизайнери нашого салону пропонують повністю сформовані варіанти по оформленню кожної кімнати. Це значно спрощує і прискорює вибір текстилю, і економить час Замовників. Адже якщо Ви будете самостійно переглядати всі тканини і аксесуари, на це піде не одна година, і в підсумку вийде велика плутанина в голові! Дизайнер відмінно знає весь асортимент матеріалів, тому він підбере оптимальні комбінації тканин і фурнітури для кожного.

4. Обговорення проекту.

Ви дивіться і оцінюєте підготовлений проект, вносите виправлення і уточнення. У підсумку виходить фінальний варіант, скоригований з урахуванням Ваших побажань. На даному етапі також обговорюються додаткові питання: довжина штор до підлоги (лежать чи ні), густота збірки тканини, кількість полотен для тюлю (з розрізом в центрі вікна чи ні), висота установки карниза (для круглих карнизів, або для римських штор) і інше.

5. Розрахунок вартості.

Після того, як всі матеріали підібрані, дизайнер складає кошторис розрахунку вартості. Із загальної ціни віднімаються знижки по нашим акціям!

6. Дизайн проект текстильного оформлення готовий!

В результаті дизайнер заповнює фінальний чистовий дизайн проект текстильного декорування приміщення, який включає :

  • Список всіх необхідних матеріалів (артикули і кольору тканин і аксесуарів).
  • Перелік всіх уточнень і особливостей за розмірами і зовнішнім виглядом.
  • Кошторис з остаточною вартістю всіх матеріалів і робіт.

Для кожної кімнати готується окремий комплект. На цьому дизайн штор закінчується. Наступний етап текстильного оформлення – це втілення даного дизайн проекту в реальність. Для цього ви укладаєте договір на текстильне оформлення інтер’єру. До договору додається розроблений проект, і виконання всіх робіт здійснюється строго у відповідності з даними комплектом документів. У салоні штор “Butterfly” послуги з дизайну штор безкоштовні! Запросіть дизайнера на замір, і почніть роботу по текстильному оформленню інтер’єру разом з досвідченим фахівцем!

Красиво вбране вікно відіграє важливу роль у загальній схемі вашої кімнати. Саме тому, наша творча команда тут, у салоні Butterfly, пропонує приголомшливу колекцію тканин з безмежним вибором кольору, фактури та дизайну, разом з нашою професійним пошиттям та підвішуванням. Ми обіцяємо вам ідеальний вигляд з самого початку.